KRAFT TEKNİK olarak; dünyanın önde gelen firmalarından ithal etmiş olduğumuz ölçüm, kalite-kontrol ve kalibrasyon cihazlarını, sanayi kuruluşları, kamu kurumları ve laboratuvarlar başta olmak üzere gereksinim duyulan yerlere ulaştırmayı hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız, sadece yurtiçinde değil, yaptığı yurtdışı satış ve çalışmalarla da adından söz ettirmekte, ülkemizi gururla temsil etmektedir. Çağdaş dünyada, gelişen teknolojiyi takip ederek ürün portföyümüzü sürekli geliştirmekteyiz. İthal edilen ürünlerin yanı sıra imalât da gerçekleştiren firmamız, otomasyon ve laboratuvar kurulumu gibi alanlarda da aktif rol oynamakta ve her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plânda tutmaktadır. Alanında tecrübeli personelimiz satış öncesi ve sonrası kesintisiz destek vermektedir.

Vizyonumuz; güler yüzlü kadromuz ile kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, zamanında ve hızlı teslimat gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır.

Misyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz alanda lider firma olarak, yurtiçi ve yurtdışında uzun vadeli ve sürekli yatırımlar gerçekleştirmek ve istihdama katkı sağlamaktır.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ